35

Martin Dostál

Odborníci arrow Martin Dostál

Martin je autorem a šéfem dvou online nástrojů pro podnikatele, jednoduchého nástroje pro fakturaci Vyfakturuj.cz a prodejního formuláře SimpleShop.cz, který slouží na online prodej e-booků, vstupenek, zboží či kurzů zamčených třeba v členské sekci.

Pomocí SimpleShopu máme řešené členské sekce kurzů na našem webu Podnikavé duše. S Martinem jsme tak natočili podrobný tutoriál do kurzu TVOŘÍME SI WEB, abyste si prodej přes své stránky mohli zautomatizovat i vy sami.

Automatizace se rozhodně hodí i při fakturaci, kterou my podnikatelé tak milujeme. V JAK NA ÚČETNICTVÍ proto přinášíme podrobný tutoriál o programu Vyfakturuj. Je to nástroj, který vám opravdu usnadní život a ušetří spoustu nervů.

S Martinem jsme si natáčení fakt užili. Je to vystudovaný informatik, což se hned projevilo. Všechno jsme perfektně dopředu nastavili a zautomatizovali, aby to pak jelo jako na drátkách a bylo co nejméně práce v postprodukci. Prostě ajťáci se nezapřou a díky za ně! Jeho automatizované vynálezy skutečně usnadňují život všem podnikavým duším.

Podcast

Audio verzi příběhu Martina Dostála si můžete pustit či stáhnout zde: