35

O nás

Celý program s námi tvořilo více než 40 lidí, za což jsme velmi vděční. Bez jejich vědomostí a know-how by program vůbec nevznikl.

Za myšlenkou a realizací tohoto projektu pak stojí podnikavé duše Zuzana Žatečková a Jana Jandová.

Podnikavé duše

Zuzana Žatečková (vpravo) pracovala dlouhá léta jako personalistka a HR manažerka v korporátu. Při rodičovské založila a 4 roky vedla neziskovou organizaci a na živnost začala lektorovat orientální tance pro ženy a taneční kroužek pro děti a také vést ženské kruhy a rituály.

Před 4 lety založila personální agenturu Nový start zaměřující se pracovní trh na Vysočině. V současné době má 3 zaměstnance. Díky neotřelému přístupu si agentura získává stále více klientů z řad firem a lidí hledajících novou pracovní výzvu, a dokáže tak bez problémů konkurovat velkým hráčům na trhu s nesrovnatelným kapitálem. Svoje zkušenosti sdílí v tomto programu v jednotlivých sekcích.

Zuzka je hlavou, srdcem a duší celého projektu. Bez ní by Podnikavé duše nebyly. Uvidíte ji hlavně před kamerou při rozhovorech s našimi odborníky.

Jana Jandová  (vlevo) si již více než 2 roky při rodičovské dovolené přivydělává formou živnosti jako vizážistka, líčí a češe nevěsty, ženy na focení či plesy.

Jana je jako doma za kamerou a ve střižně, navíc je skvělá markeťačka a také studnice neotřelých nápadů. Právě Jana vymyslela název Podnikavé duše.

Zajímavosti, které máme společné: