35

Zuzana Žatečková

Odborníci arrow Zuzana Žatečková

Zkušená personalistka a podnikatelka. Vede vlastní personální agenturu Nový start, která pomáhá lidem z Vysočiny najít nejen vhodnou, ale také naplňující práci. Mimo to se Zuzka také zabývá poradenstvím v oblasti podnikání.

Dříve nebo později narazíme v podnikání na myšlenku budování týmu, abychom na všechnu práci nebyli sami. Jak si hledat zaměstnance? Jak je zaměstnat? Pracovní smlouva, DPP, DPČ či spolupráce na živnostenský list? Toto všechno řešíme v sekci BUDUJEME PRACOVNÍ TÝM.

V sekci BYZNYSŽENY se těšte na spoustu zajímavých  rozhovorů na téma ženského podnikání, work-life balance, o podpůrných rituálech v podnikání aj.

Než založila personální agenturu Nový start, řadu let Zuzka pracovala jako HR managerka v korporátní společnosti. Na mateřské dovolené v sobě ale objevila podnikavou duši, a tak se rozhodla ještě při práci realizovat a na volné noze založila mateřské centrum Andílek, které vedla 4 roky.

Založila projekt Byznysženky pro podnikavé ženy z Vysočiny a aby toho nebylo málo, vede také  ženské kruhy a přechodové rituály a vyučuje orientální tance. Podnikavá duše non plus ultra. Podívejte se na Zuzčin podnikatelský příběh:

Podcast

Audio verzi příběhu Zuzky Žatečkové si můžete poslechnout či stáhnout zde: