34

Jana Jandová

Odborníci arrow Jana Jandová

Jana je svým hlavním oborem make-up and hair artist. Protože jí ale vždy bavila i oblast fotografie a videa, díky projektu Podnikavé duše se naučila slušně fotit i natáčet, a hlavně pak fotky upravovat a videa stříhat. V tutoriálu nám svoje know-how předá a naučí nás jednoduše upravit svoje fotky a sestříhat videa tak, aby podpořily naše podnikání.

Jana pracuje již ve třetím střihacím programu pro tvorbu videí. Má tak srovnání a s tím nejlepším nás seznámí v tutoriálu. Program je volně ke stažení, takže s ním může pracovat jakákoli podnikavá duše. Rozhovor a tutoriál o střihu videa najdete v sekci PROPAGAČNÍ FOTKY A VIDEA.

Janča zvládá svoje podnikání při péči o svého malého synka a budiž tak inspirací pro všechny podnikavé maminky, že se mohou živit tím, co je skutečně baví. Nejen téma podnikavých maminek jsme zpracovaly zvlášť v sekci BYZNYSŽENY.

Podívejte se na rozhovor, který vznikl na počátku naší spolupráce na projektu Podnikavé duše. Od té doby uplynulo spoustu vody a z Janči se stal profík. Její práci můžete ostatně ohodnotit sami, je otištěná v každém našem videu:

Více v sekci PROPAGAČNÍ FOTKY A VIDEA.

Podcast

Audio verzi příběhu Jany Jandové si můžete pustit či stáhnout zde: