35

Jana Jandová

Odborníci arrow Jana Jandová

Jana je svým hlavním oborem make-up and hair artistka. Protože jí ale vždy bavila i oblast fotografie a videa, díky projektu Podnikavé duše se naučila i fotit a točit a materiál pak postprodukčně upravovat. V tutoriálu nám předá své know-how a naučí nás jednoduše upravovat fotky a stříhat videa tak, aby prezentace našeho podnikání dostala nový rozměr.

Jana pracuje už ve třetím střihacím programu pro tvorbu videí. Má tak srovnání a s tím nejlepším nás seznámí v tutoriálu. Program je volně ke stažení, takže s ním může pracovat jakákoliv podnikavá duše. Rozhovor a tutoriál o střihu videa najdete v sekci PROPAGAČNÍ FOTKY A VIDEA.

Janča zvládá podnikání i při péči o svého malého synka a budiž tak inspirací pro všechny podnikavé maminky, které se mohou živit tím, co je skutečně baví. Nejen téma podnikavých maminek jsme zpracovali zvlášť v sekci BYZNYSŽENY.

Podívejte se na rozhovor, který vznikl na počátku naší spolupráce na projektu Podnikavé duše. Od té doby uplynula spousta času a z Janči se stal profík. Její práci můžete ostatně ohodnotit sami, je otištěná v každém našem videu:

Podcast

Audio verzi příběhu Jany Jandové si můžete pustit či stáhnout zde: