25

Jana Jandová

Jana pracuje už ve třetím střihacím programu pro tvorbu videí. Má tak srovnání a s tím nejlepším nás seznámí v tutoriálu. Program je volně ke stažení, takže s ním může pracovat jakákoli podnikavá duše. Rozhovor a tutoriál o střihu videa najdete v sekci PROPAGAČNÍ FOTKY A VIDEA.

Jana Jandová podnikavé duše

Jana je svým hlavním oborem make-up and hair artist. Protože jí ale vždycky bavila i oblast fotografie a videa, díky projektu podnikavé duše se naučila slušně fotit i natáčet a hlavně pak fotky upravovat a videa stříhat. V tutoriálu nám svoje know-how předá, aby si každá podnikavá duše dokázala jednoduše upravit svoje fotky a nastříhat videa, aby nám mohly podpořit naši oblast podnikání.

Janča zvládá svoje podnikání při péči o svého malého synka a budiž tak inspirací pro všechny podnikavé maminky, že se mohou živit tím, co je skutečně baví. Nejen téma podnikavých maminek jsme zpracovaly zvlášť v sekci BYZNYS-ŽENKOVÉ PODNIKÁNÍ.

Zde najdete rozhovor s Jančou ze začátku spolupráce na projektu podnikavé duše, od té doby uplynulo spoustu vody a z Janči se stal profík. Její práci můžete ostatně ohodnotit sami, je otištěná v každém našem videu:

Více v sekci PROPAGAČNÍ FOTKY A VIDEA.

Více o Janči Jandové.