Začínáme podnikat – FREE

Přemýšlíte o rozjezdu podnikání, ale nevíte kde začít? Je jedno, zda chcete začít s podnikáním při práci, při rodičovské, na full time nebo přemýšlíte o neziskovce. Základy jsou stejné pro všechny. Tuto část vám nabízíme ZDARMA jako takovou malou ochutnávku celého našeho programu.

V této části rozebereme pro nás nejdůležitější část podnikání a to je samotný začátek, kde můžeme nasekat spoustu zbytečných chyb, které se s námi potom můžou táhnout léta a leckajá podnikavá duše na nich může zbytečně pohořet. A to by byla škoda.

Naše osobnost, naše dary a naopak naše slabší stránky budou tvoří základ našeho podnikání. Ujasníme si, jaký jsme typ člověka, hodíme se na volnonožce nebo potřebujeme pracovat v týmu? Máme vůbec nějaké ty “prodejní” dovednosti, abychom svoje podnikání dokázali prodat?

Od naší osobnosti se dostaneme k podnikatelskému záměru, analýze trhu, tvorbě dobrého jména a brandu. Rozebereme formy podnikání, které pro váš záměr můžou být vhodné a také byste nevěřili, jak je důležité si rozmyslet místo podnikání – jsme schopni pracovat z domu nebo nám bude více vyhovovat kancelář?

Můžete se těšit na podnikatelský příběh Zuzky Žatečkové a nasdílení jejich fuckupů ze začátku podnikání a rozhovor se Zuzanou Dudkovou, kariérní koučkou, se kterou probereme oblast koučingu a prakticky si ho také ukážeme. Dále si ukážeme metody myšlenkových map a brainstormingu, které nám na začátku mohou hodně usnadnit život.

Naši experti

Zuzana Dudková – kariérní koučka a lektorka

Zuzana Dudková Podnikavé duše

Zuzana Žatečková – jednatelka personální agentury, autorka podnikavých duších, lektorka

Zuzana Žatečková personalistika, Podnikavé duše

Obsah kurzu

Jak vypadá kurz zevnitř?

Osobnostní test na naše silné a slabé stránky

Osobnostní test na naše silné a slabé stránky

Díky tomuto jednoduchému online testu na psychologii osobnosti o sobě lecos zjistíme - jaké jsou naše dary a naopak slabší stránky do podnikání. Bude se nám to fakt hodit, protože když následujeme svoji osobnost a nenutíme se do toho, co nám nejde, jde vše jako po másle ;)

Koučink - prakticky si ukážeme koučování a k čemu nám může být v podnikání dobré

Koučink - prakticky si ukážeme koučování a k čemu nám může být v podnikání dobré

Koučka Zuzka Dudková nám popovídá o přínosech koučingu a vyzkoušíme si ho také v praxi, kdy bude Zuzku Žatečkovou koučovat na téma, které vyvstalo během natáčení.

Myšlenkové mapy a brainstorming - metody, které nám pomůžou naplánovat další kroky

Myšlenkové mapy a brainstorming - metody, které nám pomůžou naplánovat další kroky

Zuzka je profi koučka a věnuje se převážně kariérnímu koučingu. Nejednomu podnikateli pomohla nasměřovat, určit si priority naší cesty. Popovídáme si s ní o brainstormingu a myšlenkových mapách - k čemu nám tyto metody mohou na začátku pomoci?

Myšlenkové mapy a brainstorming - metody, které nám pomůžou naplánovat další kroky

Podnikatelský záměr / budování brandu / forma podnikání

V terorii jsme shrnuli základní body pro stanovení podnikatelského záměru, budování brandu a jak si vybrat správnou formu podnikání, vše je podpořeno ještě video shrnutím.

Zuzka Žatečková nasdílí své začátečnické fuckupy a tipy

Zuzka Žatečková nasdílí své začátečnické fuckupy a tipy

Není nic přínosnějšího, než když se můžeme učit z chyb druhých, kteří už prošlápli cestu před vámi. Zuzka nám nasdílí své začátečnické omyly a lesson learned - na co přišla, čeho je lepší se vyvarovat a tipy pro začátky.

Cena

Tvoříme koncept. Kurz zatím objednat nejde.

objednat kurz