32

Jak na marketing

Pokud podnikáme nebo vedeme neziskovku, tak jistě chceme, aby o nás naši zákazníci či klienti věděli. A o tom je marketing. V této sekci se nám sešlo tolik zajímavých témat a expertů, že tuto sekci rozdělíme na 2 části. Doporučujeme zakoupit obě části, protože všechny informace budou pro váš byznys prospěšné, ale máte možnost si vybrat i jen jednu z nich:

I. část – strategie, systematičnost, kreativita, grafika

 

Základy marketingu, marketingovou strategii, cílovou skupinu a nastavení na přemýšlení zákazníků probíráme v rozhovoru s marketingovou specialistkou Madlou Čevelovou a jelikož dlouhodobé zkoumá také oblast cenotvorby, tak jsme rovnou probraly i toto téma a její zkušenosti s nastavováním ceny a zdražováním.

Marketing se v poslední době odehrává především na online poli a tak jsme si na toto téma pozvali dalšího experta, Radima Hasalíka, který se zaobírá především systematičností, správným nastavení kanálů, které budou našemu byznysu fungovat. Teoretickou základnu pro marketing zakončíme s Reném Nekudou a jeho povídáním na téma kreativity v marketingu a tvůrčího psaní.

Jako bonus najdete v teoretické kapitole více než hodinový tutoriál o grafice pro negrafiky, bez ní se dnešní marketing neobejde – obrázky, gify, letáčky, prezentace a jednoduché webovky – to vše se naučíme prakticky vytvořit ve free programu Canva.

II. část – placená a neplacená reklama, nastavení PPC kampaní, mailing, prezentace

 

Jak s našimi klienty pravidelně komunikovat? Třeba pomocí pravidelného mailingu. Ukážeme si možnosti jednotlivých platforem a názorně si ukážeme, jak se pohybovat v prostředí platformy MailChimp, která je zdarma.

Když už neplacená reklama nestačí, možná využijeme dnešních nástrojů PPC reklamy (tzn. placené reklamy za klik), v této sekci se budeme věnovat PPC reklamě na Google a Seznam – největších českých vyhledávačích. Nejdříve si povíme teoreticky, o čem to všechno je a poté si s experty na PPC reklamu nastavíme v tutoriálu několik fungujících PPC kampaní.

Jako bonus se můžete těšit na povídání s lektorem řečníků TEDex Prague Davidem Svobodou o technikách správné prezentace a umění “prodat se” 

Naši experti

Madla Čevelová – specialistka na marketing a cenotvorbu

Magdalena Čevelová Podnikavé duše

Radim Hasalík – profík na online marketing (systematičnost, provázanost, strategii)

Radim Hasalík Podnikavé duše

David Svoboda – certifikovaný lektor pro Canvu, lektor řečníků TEDx Prague

David Svoboda podnikavé duše

René Nekuda – lektor tvůrčího psaní

René Nekuda tvůrčí psaní

Petr Mátl – spolumajitel reklamní agentury, odborník na SEO / PPC

Petr Mátl SEO expert

Obsah kurzu

Jak vypadá kurz zevnitř?

Odbornice na marketing s námi nasdílí marketingové zkušenosti a triky

Odbornice na marketing s námi nasdílí marketingové zkušenosti a triky

S Madlou Čevelovou jsme vedli rozhovor na téma marketingu a jak ho pojmout, dozvíte se o nastavení cílové skupiny, obsahovém marketingu, nástrojích reklamy. Madla je názoru, že není nutné za reklamu platit, když víme, jak na to.

PPC reklama - rozhovor se spolumajitelem reklamky

PPC reklama - rozhovor se spolumajitelem reklamky

K čemu nám slouží PPC reklama, jak může zvýšit objednávku po našich službách a jak vše nastavit? Vše jsme probrali s markeťákem Petrem Mátlem v našem odborném rozhovoru.

Online marketing - rozhovor s oborníkem o strategii, možnostech, různých formách reklamy

Online marketing - rozhovor s oborníkem o strategii, možnostech, různých formách reklamy

S Radimem v rozhovoru probíráme tak důležitou oblast dnešní doby a to je online marketing. Kdy se vyplatí na něm zamakat? Jaké se nabízí nástroje, jak vytvořit strategii, systém, jaké možnosti máme a co pro který byznys funguje?

Online marketing - rozhovor s oborníkem o strategii, možnostech, různých formách reklamy

TUTORIÁL S DAVIDEM SVOBODOU O GRAFICE PRO NEGRAFIKY

David Svoboda nám v praktickém turotiálu ukáže, jak si jednoduše vytvářet naše grafické materiály - vizitky, loga, plakátky, FB události. Povíme si o základech grafiky, minimalismu, použití fotek a mnoho dalšího. Těšte se!

Rozhovor s Davidem Svobodou o sebeprezentaci, přednášení a práci s nervozitou

Rozhovor s Davidem Svobodou o sebeprezentaci, přednášení a práci s nervozitou

David je lektorem řečníků TEDex a prezentačních dovedností. V rozhovoru nám nasdílí jedinečné techniky a práci s nervozitou před nějakou konferencí a celkově jak pracovat se strachem z veřejného vystupování.

Rozhovor s Reném Nekudou na téma kreativity a příběhů

Rozhovor s Reném Nekudou na téma kreativity a příběhů

Příběhy k marketingu neodmyslitelně patří a v rozhovoru s Reném Nekudou si povíme, co je všechno za tím, jaký mají na nás vliv a jak je v marketingu používat. Povíme si také o tvůrčím myšlení a psaní, jak rozvíjet kreativitu a hledat stále nové impulsy pro naši práci.

Cena

Tvoříme koncept. Kurz zatím objednat nejde.

objednat kurz