Jak na marketing

Pokud podnikáme nebo vedeme neziskovku, tak jistě chceme, aby o nás naši zákazníci či klienti věděli. K tomu nám může významně pomoct nastavení správné marketingové strategie, bez které se v dnešní době na trhu jen tak neprosadíme. Co vůbec taková strategie obnáší a jaké konkrétní možnosti máme se dozvíte v této sekci.

Najdete zde také celou kapitolu věnovanou grafice, bez ní se dnešní marketing neobejde – obrázky, gify, letáčky – to vše se naučíme prakticky vytvořit.

Jak s našimi klienty pravidelně komunikovat? Třeba pomocí pravidelného mailingu. Ukážeme si možnosti jednotlivých platforem a názorně si ukážeme, jak se pohybovat v prostředí platformy MailChimp, která je zdarma.

Když už neplacená reklama nestačí, možná využijeme dnešních nástrojů PPC reklamy (tzn. placené reklamy za klik), v této sekci se budeme věnovat PPC reklamě na Google a Seznam – největších českých vyhledávačích.

Naši experti

Madla Čevelová – specialistka na marketing a cenotvorbu

madla čevelová

David Svoboda – certifikovaný lektor pro Canvu, lektor řečníků TEDx Prague

David Svoboda

Petr Mátl – spolumajitel reklamní agentury, odborník na SEO / PPC

Petr Mátl SEO expert

Obsah kurzu

Jak vypadá kurz zevnitř?

Odbornice na marketing s námi nasdílí marketingové zkušenosti a triky

Odbornice na marketing s námi nasdílí marketingové zkušenosti a triky

S Madlou Čevelovou jsme vedli rozhovor na téma marketingu a jak ho pojmout, dozvíte se o nastavení cílové skupiny, obsahovém marketingu, nástrojích reklamy. Madla je názoru, že není nutné za reklamu platit, když víme, jak na to.

PPC reklama - rozhovor se spolumajitelem reklamky

PPC reklama - rozhovor se spolumajitelem reklamky

K čemu nám slouží PPC reklama, jak může zvýšit objednávku po našich službách a jak vše nastavit? Vše jsme probrali s markeťákem Petrem Mátlem v našem odborném rozhovoru.

Nástroj na rozesílání hromadných emailů

Nástroj na rozesílání hromadných emailů

Máte už vytvořenou nějakou databázi emailů vašich zákazníků a nechcete s nimi ztratit kontakt? Můžete využít nástroje MailChimp, který je zdarma. Máme s ním své bohaté zkušenosti a v tutoriálu vám vše názorně a jednoduše vysvětlíme.

Nástroj na rozesílání hromadných emailů

ROZHOVOR S DAVIDEM SVOBODOU O GRAFICE PRO NEGRAFIKY

David Svoboda nám v rozhovoru nasdílí spoustu tipů, jak kterak na grafické materiály, i když třeba zrovna nevlastníme licenci na PhotoShop a celkově o grafice nic moc nevíme.

 V PRAKTICKÉM TUTORIÁLU NÁM DAVID SVOBODA UKÁŽE PROSTŘEDÍ GRAFICKÉHO PROGRAMU CANVA

V PRAKTICKÉM TUTORIÁLU NÁM DAVID SVOBODA UKÁŽE PROSTŘEDÍ GRAFICKÉHO PROGRAMU CANVA

Canva je perfektní nástroj pro ty z nás, kteří nechtějí platit žádné poplatky za grafický program a přitom si lehce a snadno můžou vytvořit vše, co potřebují. Z možností Canvy budete nadšení stejně jako my, když jsme tento program objevily! Vysvětlíme jednoduše a prakticky ukážeme, jaké zde jde tvořit grafické zázraky ;)

Cena

Tvoříme koncept. Kurz zatím objednat nejde.

objednat kurz