32

Budujeme pracovní tým

Když rozjíždíme jakýkoli projekt, ať už formou podnikání na volné noze, budování malé firmy či neziskovky, tak po nějaké době povětšinou zjistíme, že budeme potřebovat další pomocníky, na které předáme agendu, které se třeba věnovat nechceme.

Jeden člověk zkrátka neobsáhne všechno a když si spočítáte čas a energii vloženou do podpůrných činností, většinou rutinního charakteru, do kterých se nám povětšinou ani nechce, tak zjistíme, že se nám vyplatí spolupracovat s dalšími pomocníky, abychom se mohli věnovat opravdu tomu, co nás na vlastní práci baví – protože jenom tak jsme nejefektivnější. Když budeme ztrácet čas s rutinou, která nás nebaví, naše podnikání půjde časem do kopru nebo vyhoříme.

Tým Nový start

Jaké jsou právní způsoby spolupráce s dalšími kolegy? Jaké jsou rozdíly mezi spoluprací s živnostníkem na základě smlouvy o dílo nebo zaměstnancem na základě pracovní smlouvy? Kdy přistupovat k dohodám mimo pracovní poměr jako je Dohoda o provedení práce či Dohoda o pracovní činnosti? Ujasníme jednotlivé typy mezd, úvazků či odvody za zaměstnance, abychom měli představu, kolik nás všechno bude stát. Prozradíme Vám tipy na dotace a příspěvky, které je často možné na nové zaměstnance čerpat.

Jaké nám plynou povinnosti, když zaměstnáme kolegy do našeho týmu? A jak takové kolegy správně vybírat a dále je motivovat, aby u nás zůstali co nejdéle a my nemuseli celý proces náboru, zaškolování, motivace? Dozvíte se toho mnoho mnoho..

Naši experti

Zuzana Žatečková – bývalá HR manažerka a personalistka, vedoucí personální agentury

Zuzana Žatečková Podnikavé duše

Šárka Sedlářová – personalistka, konzultantka personální agentury

Šárka Sedlářová personalistika

Obsah kurzu

Jak vypadá kurz zevnitř?

Jaké můžeme čerpat dotace na nové spolupracovníky?

Jaké můžeme čerpat dotace na nové spolupracovníky?

Již přes 5 let si Zuzana Žatečková najímá lidi na práci v jejich projektech - dříve v mateřském centru, teď v personální agentuře. Díky dotacím mohla spolupracovat s celou řadou šikovných lidí. Svoje zkušenosti a tipy na dotační fondy vám nasdílí ve svém videu.

Pracovní smlouvy, DPP, DPČ, smlouva o dílo a další potřebné dokumenty

Pracovní smlouvy, DPP, DPČ, smlouva o dílo a další potřebné dokumenty

Než si uvážeme nějakého zaměstnance, pojďme se podívat, jaké máme možnosti. Povíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou, dohodou o provedení práce, dohodou o pracovní činnosti a smlouvou o dílo. V sekci najdete také další potřebné dokumenty k zaměstnancům, ať už dané zákonem nebo osvěčené praxí.

Kalkulace mzdy a náklady pro zaměstnavatele

Kalkulace mzdy a náklady pro zaměstnavatele

Pojďme se podívat na kalkulaci mzdy zaměstnance na pracovní smlouvě, na odvody z dohod DPP, DPČ a jaké náklady nás čekají, když budeme spolupracovat s lidmi na základě smlouvy o dílo. Co pro nás bude výhodnější?

Kalkulace mzdy a náklady pro zaměstnavatele

Pohovor - jak si vybrat toho správného spolupracovníka

Výběr spolupracovníků pro naše podnikání je klíčová záležitost. Může nám hodně usnadnit práci a nebo taky přidělat. Nasdílíme vám naše zkušenosti a fuckupy při výběru nových spolupracovníků a povíme si o tom, jak vést výběrové řízení, abychom daného člověka nejlépe poznali. Na co se smíme a a nesmíme ptát?

Rozhovor se Zuzanou Žatečkovou na téma týmové spolupráce

Rozhovor se Zuzanou Žatečkovou na téma týmové spolupráce

Zuzana vám v rozhovoru nasdílí svoje zkušenosti s řízením zaměstnanců - jaké udělala zbytečné chyby a co se jí při týmové spolupráci naopak osvědčilo. Jak pracovníky dále motivovat, aby byli v práci spokojení a podávali dobré výkony?

Cena

Koncept ještě tvoříme. Kurz momentálně není ještě ke koupi.

objednat kurz