32

Online kurzy

Podnikání je hodně kompletní záležitost. Nejde se asi věnovat všem oblastem najednou, proto nabízíme 12 separé kurzů a vy si sami vyberte oblast, které se zrovna chcete věnovat. Ti nejlepší odborníci se s vámi podělí o svoje zkušenosti a tipy, ukážeme si vše prakticky a jednoduše.

Nemáme ještě hotovou upoutávku (těšte se na jaře, kdy už bude program hotový), tak zatím můžete kouknout na podnikatelský příběh třeba Lilie Khoustnoutdinové, která rozjela spoustu zajímavých projektů a o své znalosti se s námi podělila v sekci BYZNYSŽENY.

Jednou tu bude třeba ten vás příběh!

12 nadupaných kurzů

12 témat, 30 odborníků, rozhovory (též formou podcastu ke stažení), tutoriály, podpůrné texty a důležité přílohy

Podnikání s duší

Bez duše na kole daleko nedojedeme, kdo jsme zažili jízdu na ráfku, tak víme. A stejně je to s podnikáním. Naše duše nás pohání něco tvořit a když pak přidáme potřebné znalosti, můžeme zažít jízdu svého života.

Celý program tvořili půl na půl muži i ženy, takže přinášejí různé pohledy na svět podnikání a nezisku – ten racionální i ten nehmatatelný, neméně důležitý. Experti jsou z celého Česka, ukazují tak, že ve všech našich regionech se dá rozjet fajn byznys. Všechny informace přinášíme video, audio i textovou formou. Jednoduše, přehledně, jasně.

S každým odborníkem jsme točily video rozhovor, který si také můžete stáhnout formou podcastu k poslechu třeba na cesty. Dále se můžete těšit na praktické tutoriály, kde vše ukážeme krok po kroku. Informace najdete také v textové podobě a nezapomněli jsme také na důležité přílohy a formuláře.

Naši odborníci