35

Online kurzy

 

Podnikání je komplexní záležitost. Pokud rozjíždíte svůj vysněný byznys, možná narazíte na to, že nestačí být skvělý ve svém oboru, ale musíte také ovládat marketing, účetnictví, Instagram, Facebook, grafiku a další. Ideálně pak umět i fotit a natáčet videa, s následným zpracováním samozřejmě. A možná začnete váhat, jestli na to máte. Máte, nebojte.

S našimi 12 online kurzy proniknete do všech oblastí podnikání a zvládnete je levou zadní. Kurzy jsou samostatné, na sobě nezávislé, takže si můžete vybrat jen ty oblasti, které vás nejvíce pálí. Vše je podáno prakticky a jednoduše tak, aby to pochopil opravdu každý.

Přínos našich online kurzů

12 nadupaných kurzů

Budování vašeho byznysu nebylo nikdy jednodušší. Učte se od těch nejlepších. Prakticky, efektivně, kdykoli a kdekoli.
Ochutnávka – úvodní kurz ZAČÍNÁME PODNIKAT od nás máte zcela ZDARMA

Podnikání s duší

Bez duše na kole daleko nedojedeme, kdo jsme zažili jízdu na ráfku, tak víme. A stejně je to s podnikáním. Naše duše nás pohání něco tvořit a když pak přidáme potřebné znalosti, můžeme zažít jízdu našeho života. O ty znalosti se postaráme my, zbytek už je na vás.

Celý program tvoří půl na půl muži i ženy napříč všemi obory. Přinášejí vám tak různé pohledy na svět podnikání a vedení neziskovek – ten racionální a praktický a stejně tak ten nehmatatelný a intuitivní, který je neméně důležitý. Odborníci jsou z celé České republiky a ukazují tak, že úspěšný byznys se dá rozjet kdekoliv. Všechny informace přinášíme ve formě videa, audia i textu. Jednoduše, přehledně, jasně.

S každým odborníkem jsme natočili video rozhovor, který si také můžete stáhnout formou podcastu k poslechu, třeba na cesty. Dále se můžete těšit na praktické tutoriály, kde si vše ukážeme krok za krokem. Informace najdete také v textové podobě a nezapomněli jsme ani na důležité přílohy a formuláře. Naše kurzy máte napořád a těšit se můžete na pravidelné aktualizace.