35

Tvoříme si web – členská sekce

Když si necháváme web předělat

Možná jste zadali web nějakému známému, co tomu moc nerozumí a nebo jste si ho nějak sami vytvořili metodou pokus omyl a teď se v něm ani pořádně nevyznáte. Přesně toto se stalo naší kameramance Janě. Pozvali jsme na natáčení tutoriálu grafického designera Lukáše Fischera, aby nám vysvětlil, jak se ve WordPressu orientovat, co zde hledat, kde máme mít potřebná práva na správu.

Váhali jsme, zda vám toto video vůbec poskytnout, zda vás víc nezmate než by mělo něco naučit, ale pak jsme si řekli, že proč ne. Věříme, že se z tutoriálu něco naučíte a díky němu sami zjistíte, že je dobré dát tvorbu webu opravdovému profíkovi a vyžádat si potřebná oprávnění pro správu a nebo si web vytvořit sami krok po kroku, jak ukazujeme v následující kapitole.

Každopádně je potřeba myslet na to, že zpackaný web vám už nikdo chtít opravovat nebude, jako to bylo i v případě Jany. Nechala si nakonec webovky celé zpracovat od naší další odbornice Dáši Málkové a na její tutoriál o tvorbě webu od A do Z se můžete podívat v následující kapitole.