35

Lukáš Dubina

Odborníci arrow Lukáš Dubina

Lukáš je UX designér na volné noze se specializací na e-commerce. Pomáhá živnostníkům a organizacím ke zvýšení ziskovosti webu či eshopu nebo navrhne úplně nový – funkční. 

Na volné noze je už víc než 10 let a za tu dobu nasbíral zkušenosti s weby a eshopy nejrůznějšího charakteru. Díky své dlouholeté praxi a neustálému vzdělávání má velmi široký záběr do dalších potřebných oborů, jako je grafický design, kódování, SEO nebo copywriting. Může tak každému nabídnout individuální přístup a rozsah služeb jako mají velké agentury.

Svého klienta dokáže provést kompletním procesem tvorby – od uživatelského výzkumu, návrhu designu, až po testování, vyhodnocování a celkové směřování projektu a podnikání. Natočili jsme spolu 4dílný tutoriál na téma UX (jak na funkční web a eshop), který najdete ho v kurzu BUDUJEME NÁVŠTĚVNOST WEBU.

Lukáš je také certifikovaným trenérem funkčního tréninku a zakladatelem magazínu o závěsném tréninku TRX, kterým měsíčně inspiruje více než 100 000 čtenářů v ČR i zahraničí. Vlastní projekty jsou jedním ze zdrojů poznání, na kterých pak může testovat a vyhodnocovat aktuální trendy a novinky. Online marketing tak díky tomu zná ze všech možných pozic. Lukáš je zkrátka příklad toho, že ve zdravém těle je zdravý duch. Fyzická činnost mu pomáhá přinášet svěží vítr a nové nápady do svého hlavního byznysu.

Náš rozhovor o jeho podnikatelské cestě a povídání o UX můžete skouknout zde:

Podcast

Audio verzi si můžete poslechnout či stáhnout zde: