25

Jan Vašek

Honza se onlinu věnuje od roku 2011. Přes weby, výkon e-shopů, PPC, UI/UX, produktovou prezentaci, emailing, SEO, copywriting a zákaznickou péči se dostal k sociálním sítím. Od 2013 roku ho živí reklama na Facebooku a Instagramu, v které už se svými klienty proinvestoval desítky milionů.

Orientuje se na výkon, cílem jeho školení je, abyste byli vidět, ať už jste e-shop s obrovskými rozpočty, nebo mamka na mateřské, co začíná, a má na to pár stovek. Jak Honza říká: “Reklama na sockách je pro každého. Umět vyklikat reklamu ale nestačí, musíte mít kulervoucí obsah.”

V sekci SOCIÁLNÍ SÍTĚ se s námi podělí o své znalosti a zkušenosti. Těšte se, protože je fakt na co!

Jan Vašek Podnikavé duše

 

Měly jsme tu příležitost absolvovat jeho školení na Facebook Manager a celý den jsme hleděly s úžasem na jeho znalosti a zkušenosti. Trvalo nám asi půl roku, než jsme Honzu překecaly, aby se o své know-how podělil do našeho programu. Moc jsme o něj stály, je to fakt profík. Nenechte si jeho tutoriál ujít – najdete ho v sekci SOCIÁLNÍ SÍTĚ. 

Facebook je v současné době nejrozšířenější sociální síť a naše vlastní podnikání se rozjelo a stále běží hlavně díky Facebooku. Nechte se Honzou v tutoriálu inspirovat, jak na to!

Více o Honzovi: https://www.jan-vasek.cz/