35

David Svoboda

Odborníci arrow David Svoboda

David je certifikovaným lektorem pro grafický program Canva, se kterým nás v sekci JAK NA MARKETING seznámí. Díky němu zjistíte, že veškerou grafiku ke svému podnikání si můžete vytvořit úplně sami – logo, vizitky, tiskoviny i všechny možné propagační materiály na sociální sítě.

Se svojí kolegyní Lucií Višňákovou školí grafiku pro negrafiky. My jsme se školení zúčastnili a byli jsme natolik nadšení, že jsme Davida oslovili s nabídkou natáčení pro Podnikavé duše.

David je mimo jiné lektorem řečníků pro TEDx Prague, takže jsme ho v rozhovoru vyzpovídali také na téma sebeprezentace a jaké techniky použít na ovládnutí stresu a nervozity z přednášení. 

V sekci JAK NA MARKETING se můžete těšit na jeho úžasný skoro hodinový tutoriál na téma tvorby současné grafiky. Povíme si o základech grafického vnímání a ukážeme si práci v jednoduchém FREE programu Canva. V samostatném videu na vás pak čeká avizované povídání o sebeprezentaci.

Rozhovor o jeho příběhu můžete zhlédnout níže. Dozvíte se například, co je na prezentaci nebo grafickém návrhu to úplně nejdůležitější:

Podcast

Audio verzi příběhu Davida Svobody si můžete pustit či stáhnout zde: