32

David Svoboda

David je certifikovaným lektorem pro grafický program Canva, se kterým nás v sekci JAK NA MARKETING seznámí. Díky němu zjistíte, že veškerou grafiku ke svému podnikání si můžete vytvořit úplně sami – logo, vizitky, tiskoviny i všechny možné propagační materiály na sociální sítě.

David je také mimo jiné lektorem řečníků pro TEDex Prague, tak jsme ho v rozhovoru vyzpovídali také na téma sebeprezentace a jaké techniky použít na ovládnutí stresu a nervozity z přednášení. 

David Svoboda podnikavé duše

Se svojí kolegyní Lucií Višňákovou školí grafiku pro negrafiky, kterého jsme se zúčastnili a ze školení a přednesu jsme byli tak nadšené, že jsme Davida hned oslovili s nabídkou natáčení do tohoto programu.

David nás neodmítl, tak se můžete těšit v sekci JAK NA MARKETING na jeho úžasný tutoriál jak kterak se naučit vytvářet současnou grafiku, povíme si o základech grafického vnímání, minimalismu a ukážeme si prostředí jednoduchého programu Canva. Těšit se můžete také na avizované povídání o sebeprezentaci.

Na náš rozhovor se můžete mrknout níže. Dozvíte se například, co je na prezentaci, grafickém návrhu to úplně nejdůležitější: