35

Nově vše v podcastu!

Blog arrow Nově vše v podcastu!

Včera jsme s Jana Jandová natáčeli tutoriál na střih videa v profi programu, který je k dispozici zdarma ke stažení. Těšte se na zhruba 2 hodinový tutoriál, kde se naučíte základům střihu a také pokročilejším věcem jako je úprava barev, vymazání nechtěných objektů, klíčování pozadí a mnoho dalšího.

Videa vládnou marketingu, ale co je také moderní trend dnešní doby jsou podcasty, což je audio záznam rozhovorů na stažení nebo na poslech třeba na platformě Spotify – rozhodně nám to nesebere tolik dat jako koukat na youtube. Někdy máme čas třeba cestou v autě, metrem nebo při vaření. Proč si nestáhnout nějaký zajímavý podcast a věnovat našemu vzdělávání v těchto chvílích, kdy na to máme čas?

Všechny naše publikované rozhovory v blogu nově nabízíme formou podcastu (pod videem):

Podcast podnikavé duše

Najdete je také na podcast kanálu Spotify – podnikavé duše. Všechny odborné rozhovory v členské sekci (mimo tutoriály – tam je obraz nutný, to dá rozum) nabídneme také do audio verze ke stažení na poslech. 

Ve čtvrtek plánujeme s Janou natočit ještě další pokračování tutoriálu o natáčení a střihu videí a audio záznamů do sekce FOTO, VIDEO, AUDIO a budeme se věnovat právě podcástům! Ukážeme vám, jak to celé funguje. Jak si založíte kanál, jak natočíte podcast, jak ho můžete vytvořit z natočeného videa. Jak si odkaz vložíte na váš web.

Náš program je fakt našlapaný, už se nemůžeme dočkat, až ho spustíme 😉

Zpět na výpis článků